Firma Profili

2004 yılında yurtdışında başladığımız ithalat ve ihracat alanındaki ticari faaliyetlerimizi, 2019 yılında ülkemizde Lapointe General Trading markası altında yeni bir vizyona taşımaktayız. Ürettiğimiz ürün ve hizmetlerimizle gerek sektörümüzdeki partner firmalarımıza, gerekse ülke ekonomimize katkı sağlamaktayız. Gıda sektöründen, kimya sektörüne kadar geniş bir yelpazede ürün ve hizmet üretmekteyiz.

Lapointe General Trading olarak kalitenin tesadüf olmadığı bilinci ve %100 müşteri memnuniyeti ilkesi ile hareket etmekteyiz. Kurmuş olduğumuz ticari ilişkiler ve yapmış olduğumuz ticari faaliyetlerimizde en önem verdiğimiz konu budur.

Ticari hayatımıza 2019 yılının ilk çeyreğinde başlamış olmamıza rağmen geçmişten gelen ticari ilişkilerimiz sayesinde bölgemizde en çok tercih edilen üretici konumundayız. Bizlere bu onuru yaşatan tüm müşteri ve çözüm ortaklarımıza teşekkürü bir borç biliriz.

Lapointe General Trading olarak; araştırma ve geliştirme çalışmalarının öneminin de bilincindeyiz. Bu nedenle ürettiğimiz ürün ve hizmetlerimizin kalitesini her zaman en üst seviyede tutmak için ar-ge çalışmalarımıza kesintisiz devam etmekteyiz.

Siz değerli müşterilerimize ürün ve hizmetlerimizle çözüm ortaklığı yapmaktan büyük onur duyarız.

WhatsApp
Merhabalar,
Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz ?